Współpraca

Ten wpis dostępny jest także w języku: angielski

Jeżeli chcesz umieścić na swojej stronie większy baner Imperium Romanum, który wygląda tak:

… to wpisz ten kod:

<a href=”https://www.imperiumromanum.edu.pl” title=”Imperium Romanum”><img src=”https://www.imperiumromanum.edu.pl/wp-content/uploads/2017/08/duzy_ban.gif” alt=”Imperium Romanum” title=”Imperium Romanum” width=”600″ height=”129″ /></a>

Jeżeli chcesz umieścić średni baner, który wygląda tak:

… to wpisz ten kod:

<a href=”https://www.imperiumromanum.edu.pl” title=”Imperium Romanum”><img src=”https://www.imperiumromanum.edu.pl/wp-content/uploads/2017/08/rom400.gif” width=”400″ height=”50″ alt=”Imperium Romanum” title=”Imperium Romanum” /></a>

Jeżeli zaś chcesz umieścić mniejszy baner, który wygląda tak:

… to wpisz ten kod:

<a href=”https://www.imperiumromanum.edu.pl” title=”Imperium Romanum”><img src=”https://www.imperiumromanum.edu.pl/wp-content/uploads/2017/08/logo_ir.gif” alt=”Imperium Romanum” title=”Imperium Romanum” width=”200″ height=”69″ /></a>

Ciekawe strony


 • Histmag.org – opiniotwórczy magazyn internetowy, zajmujący się historią, kulturą i społeczeństwem. Jeden z najbardziej popularnych magazynów tego typu w Polsce.
 • alehistoria.blox.pl – prywatny blog poświęcony historii.
 • Leggio XXI RAPAX – stowarzyszenie ludzi zainteresowanych historią, którzy postawili sobie za cel zrekonstruowanie życia obozowego i wyglądu legionistów oraz innych aspektów świata starożytnego Rzymu.
 • Nieznana historia – prywatny blog poświęcony ciekawostkom historycznym
 • Historia Górnego Śląska – historia Górnego Śląska na pocztówkach, zdjęciach i mapach.
 • Denary.com.pl – strona o najstarszych polskich monetach.
 • Livius.org – ogromna angielska skarbnica o antycznym świecie.
 • Wlochy.edu.pl – portal całkowicie poświęcony hitorii, kulturze i życiu Włoch.
 • ViaGiulia – blog o Italii prowadzony przez Julię Wollner, redaktor naczelną magazynu poświęconego kulturze włoskiej „La Rivista”.
 • CiekawAOSTA – blog o jednym z najmniejszych i najbardziej górzystych regionów Włoch, czyli Valle d’Aosta (Dolina Aosty).
 • dikajos.blogspot.co.uk – blog z opowiadaniami toczącymi się w uniwersach gier z serii Mass Effect i The Elder Scrolls.
 • Amedar.pl – portal o Włoszech
 • Artysta Mowy – Centrum Terapii i Rozwoju mgr mgr Aleksandry Jastrzębowskiej-Jasińskiej – neurologopedy klinicznego, terapeuty jąkania, psychologa, specjalisty wczesnej interwencji logopedycznej, pedagoga specjalnego, coacha, terapeuty ręki, terapeuty miofunkcjonalnego, praktyka metod „Dam radę!” i „Jestem z Ciebie dumny!”.

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego finansowego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się dalej rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Co nowego w świecie antycznych Rzymian?

Praktycznie co chwilę pojawiają się nowe informacje o nowych odkryciach i ciekawostkach o antycznym Rzymie. Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Portal IMPERIUM ROMANUM istnieje od 2004 roku i przez ten czas udało mi się zgromadzić mnóstwo materiałów na temat starożytnego Rzymu. Stronę wielokrotnie przerabiałem graficznie, aby maksymalnie dopasować nawigację do potrzeb internautów. Myślę, że udało mi się to w końcu osiągnąć. Od samych początków, na stronie głównej, znajdowała się moja własna myśl – według mnie znakomita: Na chwałę Cezara i Ludu Rzymskiego pójdź drogą zwycięstwa, drogą wielkiego Imperium! I to nią się kieruję przy tworzeniu strony.

kontakt@imperiumromanum.edu.pl | RSS | #imperiumromanum

Mobile OFF