Prześlij wpis

Ten wpis dostępny jest także w języku: angielski (English)

Zapraszam do dzielenia się wiedzą poprzez podsyłanie tekstów poświęconych historii starożytnego Rzymu lub powiązanych (chociaż w minimalnym stopniu) z jego dziejami. Pracę można wysłać przy pomocy poniższego formularza lub na adres mailowy: kontakt@imperiumromanum.edu.pl.

Z racji na fakt, że portal działa w dwóch wersjach językowych, zachęcam także do podsyłania tłumaczenia wpisu w języku angielskim (o ile to oczywiście możliwe). Koniecznie proszę zapoznać się z wymaganiami edytorskimi.


IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się dalej rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Co nowego w świecie antycznych Rzymian?

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!