Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Igrzyska w Koloseum w wirtualnej rzeczywistości?


Koloseum nocą

Igrzyska w Koloseum będą mogły mieć znowu miejsce w Koloseum. Wszystko za sprawą wirtualnej rzeczywistości. Nowa produkcja o nazwie Sangue e Arena ma na celu odtworzenie inauguracji zakończenia budowy potężnego Amfiteatru Flawiuszów na początku lat 80. n.e.

Do odtworzenia tamtych dni wykorzystane zostaną najnowsze technologie: silne oświetlenie, hologramy, nowatorskie efekty wizualne i dźwiękowe. Widz obejrzy walki gladiatorów, walki dzikich zwierząt, bitwy morskie – czyli wszystko to co miało miejsce w trakcie igrzysk zorganizowanych z rozkazu cesarza Tytusa Flawiusza.

Spektakl będzie można podziwiać każdego czwartku, piątku i każdej soboty do 27 października w tym roku.

Źródła wykorzystane

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się dalej rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Co nowego w świecie antycznych Rzymian?

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!