Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Bilety na przyszłoroczne Wielkie Igrzyska Rzymskie już w sprzedaży


Bilety na przyszłoroczne Wielkie Igrzyska Rzymskie już w sprzedaży

Bilety na przyszłoroczne Wielkie Igrzyska Rzymskie w sprzedaży od połowy listopada. Impreza odbędzie się jak zwykle w Nîmes, w dniach 1, 2 i 3 maja 2020 r. na autentycznej rzymskiej arenie, Arènes de Nîmes. Do kupienia tutaj.

Tym razem tematem przewodnim jest podbój Galii przez Cezara. Jak dowiodły poprzednie edycje, widowisko realizowane pod czujnym okiem ekspertów jest najlepszym dowodem na to, że rekonstrukcje historyczne mogą być naprawdę pasjonujące.

Ponadto w samym mieście można zwiedzić wspaniałe Musée de la Romanitée, doskonale zachowaną Świątynię Diany, la Maison Carrée – świątynię na cześć Gajusza i Lucjusza – usynowionych wnuków Oktawiana Augusta, oraz wdrapać się na la Tour Magne, pozostałości po wybudowanej z jego inicjatywy wieży strażniczej.

Bilety na przyszłoroczne Wielkie Igrzyska Rzymskie już w sprzedaży

Autor: Izabela Henning

Źródła wykorzystane

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się dalej rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Co nowego w świecie antycznych Rzymian?

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowościami na portalu oraz odkryciami ze świata antycznego Rzymu, zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów