Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Małymi krokami nadchodzi IMPERIUM ROMANUM w języku angielskim


Legiony i wódz rzymski

Rozpoczął się długo oczekiwany moment dla IMPERIUM ROMANUM. Trwają prace nad stworzeniem bazy angielskojęzycznej portalu. Gdy tylko zakończy się pierwsza faza, będę mógł osobiście rozpocząć tłumaczenie lub zlecać tłumaczenie kolejnych tekstów IMPERIUM ROMANUM na język angielski.

Plan jest taki, że użytkownicy logujący się spoza Polski będą dobierani do wersji angielskiej witryny. Oczywiście na początku wersja angielskojęzyczna będzie bardzo uboga – może kilka tekstów. Ale krok po kroku uda się tworzyć to kolejne wielkie dzieło. Jeżeli ktoś spoza Polski będzie miał ochotę zmienić wersję językową, oczywiście będzie taka możliwość, by przełączyć treści.

Wciąż nie mam pomysłu odnośnie wpisów na social media, czy publikować także po angielsku – ale to już kwestia dłuższego czasu. Na tę chwilę zdaję sobie sprawę, że stawiam przed sobą olbrzymie wyzwanie, któremu mam nadzieję, że sprostam.

Oczywiście na koniec gorące podziękowania do Patronów i osób, które wspierały mnie finansowo w rozwoju portalu. Z pewnością bez Waszej pomocy nie udałoby się wprowadzić wersji mobilnej strony, zoptymalizować portal, a teraz rozpocząć przygotowania do tłumaczenia treści.

Gratias ago!

Czy Ty także chcesz pomóc IMPERIUM ROMANUM?

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego finansowego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się dalej rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Co nowego w świecie antycznych Rzymian?

Praktycznie co chwilę pojawiają się nowe informacje o nowych odkryciach i ciekawostkach o antycznym Rzymie. Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!