Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Nowości


KONKURS: Królowa Saby

Do wygrania 2 egzemplarze książki „Królowa Saby”. Pozycja opowiada losy Makedy – tytułowej władczyni starożytnego państwa Saba. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody? (więcej)

Królowa Saby, autorstwa Ewy Kassali

KONKURS: Spartakus. Rebelia

Do wygrania 3 egzemplarze książka Rebelia. Jest to drugi tom doskonałej powieści historycznej o powstaniu Spartakusa. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody? (więcej)

Ben Kane, Spartakus. Rebelia

Unikalna koszulka SPQR

Zgodnie z obietnicą przedstawiam Wam nową ofertę sklepu IMPERIUM ROMANUM z produktami „rzymskimi”. Nadruk ukazujący orła z rozpostartymi skrzydłami z inskrypcją SPQR – „Senatus Populusque Romanus”. (więcej…)

Unikalna koszulka SPQR

KONKURS: Ab ovo

Do wygrania 3 egzemplarze książki Ab ovo. Antyk, Biblia etc. Pozycja jest zbiorem felietonów poświęconych antykowi. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody? (więcej)

Ab ovo. Antyk, Biblia etc., autorstwa Mikołaja Szymańskiego

KONKURS: Zastrzelić, zadźgać i otruć

Do wygrania 2 egzemplarze książki „Zastrzelić, zadźgać i otruć, czyli historia morderstwa”. Pozycja opowiada wspaniale zilustrowane i doprawdy fascynujące dzieje morderstwa, od czasów antycznych aż po współczesność. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody? (więcej)

Zastrzelić, zadźgać i otruć, czyli historia morderstwa, autorstwa Jonathana J. Moore’a