Historia filozofii. Tom 2. Od Augustyna do Szkota

Frederick Copleston

Frederick Copleston, Historia filozofii. Tom 2. Od Augustyna do Szkota

Dziewięciotomowa Historia filozofii F. Coplestona uważana jest za najlepsze i najwszechstronniejsze opracowanie dziejów europejskiej myśli filozoficznej od starożytnych Greków po czasy współczesne. Pełni funkcję zarówno podręcznika akademickiego, jak i gruntownego wprowadzenia w dzieje filozofii przeznaczonego dla średnio wykształconego czytelnika. Kolejne tomy ukażą się w porządku chronologicznym w latach 2004-2005, w formacie B5, w twardej uszlachetnionej oprawie.

OKAZJA! | było 49.00 zł | Dzisiaj cena: 38.30 zł

Specjalnie dla Czytelników !!! niższe ceny po kliknięciu w poniższy link i wpisaniu hasła do rabatu: imperiumromanum

Kup teraz!

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego finansowego wsparcia!