Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Pompeje. Trzy ostatnie dni 


Do wygrania 3 egzemplarze książki Pompeje. Trzy ostatnie dni. Pozycja ta przenosi Czytelnika do roku 79 n.e. i wybuchu Wezuwiusza, który zniszczył m.in. Pompeje. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Alberto Angela, Pompeje Trzy ostatnie dni REGULAMIN KONKURSU

Aby wziąć udział w konkursie, należy w terminie do 15 lutego 2018 r.:

  • napisać ciekawostkę dotyczącą świata antycznych Rzymian. Trzy najciekawsze teksty zostaną nagrodzone książkami, a ich prace zostaną opublikowane na stronie IMPERIUM ROMANUM.

Teksty, wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania uczestnika (przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w wypadku wygranej w konkursie – przekażę je wtedy sponsorowi, by mógł przesłać nagrody, a same imiona i nazwiska zwycięzców opublikuję), należy wysłać zgłoszenie za pomocą  formularza.

Wśród uczestników, którzy nadeślą najciekawsze prace, wybrane zostaną zgodnie z regulaminem

  • 3 egzemplarze książki Pompeje Trzy ostatnie dni autorstwa Alberto Angela

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Esteri.

Zwycięzcy:

  • Krzysztof Kaucz
  • Juliusz Rakowski
  • Mateusz Wąsik

Zwycięzcom serdecznie gratuluję! Nagrody zostaną przesłane pocztą.

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego finansowego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się dalej rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Co nowego w świecie antycznych Rzymian?

Praktycznie co chwilę pojawiają się nowe informacje o nowych odkryciach i ciekawostkach o antycznym Rzymie. Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!