Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

64 niewyjaśnione sekrety starożytności


Do wygrania egzemplarz książki 64 niewyjaśnione sekrety starożytności. Pozycja ta przenosi Czytelnika do tajemnic świata starożytnego. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

64 niewyjaśnione sekrety starożytności, Jonathan Gray REGULAMIN KONKURSU

Aby wziąć udział w konkursie, należy w terminie do 16 lutego 2018 r.:

  • napisać ciekawostkę dotyczącą świata antycznych Rzymian. Najciekawszy tekst zostanie nagrodzony książką, a praca zostanie opublikowana na stronie IMPERIUM ROMANUM.

Teksty, wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania uczestnika (przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w wypadku wygranej w konkursie – przekażę je wtedy sponsorowi, by mógł przesłać nagrody, a same imiona i nazwiska zwycięzców opublikuję), należy wysłać zgłoszenie za pomocą formularza.

Wśród uczestników, którzy nadeślą najciekawsze prace, wybrany zostanie zgodnie z regulaminem

  • egzemplarz książki 64 niewyjaśnione sekrety starożytności autorstwa Jonathana Graya

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Psychoskok.

Zwycięzca:

  • Juliusz Rakowski

Zwycięzcy serdecznie gratuluję! Nagroda zostanie przesłana pocztą.

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego finansowego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się dalej rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Co nowego w świecie antycznych Rzymian?

Praktycznie co chwilę pojawiają się nowe informacje o nowych odkryciach i ciekawostkach o antycznym Rzymie. Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!