Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Konkursy


KONKURS: Droga do Damaszku

Do wygrania egzemplarz książki „Droga do Damaszku”. Książka osadzona w dramatycznych wydarzeniach u zarania chrześcijaństwa. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Droga do Damaszku

KONKURS: Sokół spartański

Do wygrania 4 egzemplarze powieści „Sokół spartański”. Pozycja opowiada losy Spartan i Greków, którzy po zaciągnięciu się do armii Cyrusa Młodszego są zmuszeni wrócić do ojczyzny podróżując przez olbrzymie ziemie Persów. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Sokół spartański

KONKURS: Dom Fauna

Do wygrania są 3 egzemplarze książki dla dzieci „Kroniki Archeo. Dom Fauna. Tom 12”. Pozycja opowiada przygody bohaterów oraz przedstawia wiele ciekawych informacji o zabytkach i zwyczajach starożytnego Rzymu. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Kroniki Archeo. Dom Fauna. Tom 12

KONKURS: Alix Senator. Tom 3

Do wygrania są 3 egzemplarze trzeciego tomu komiksu utrzymanego w świecie antycznego Rzymu – Alix Senator. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Alix Senator, tom 3: Cykl Trucizn

KONKURS: Chwała Rzymu

Do wygrania 4 egzemplarze książki „Chwała Rzymu. Jak tworzyło się Imperium”. Jest to pasjonująca opowieść o tym, jak z małej osady nad Tybrem Rzym przekształcił się w imperium, które zmieniło oblicze świata. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Chwała Rzymu. Jak tworzyło się Imperium, Anthony Everitt

Ciemne chmury

Do wygrania 4 egzemplarze powieści historycznej „Ciemne chmury”. Jest to pierwsza część trylogii „Cesarskie orły”, która opowiada o jednej z największych klęsk militarnych imperium rzymskiego w historii. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Ciemne chmury, Ben Kane

Wespazjan. Rzymskie Furie

Do wygrania 4 egzemplarze powieści historycznej „Wespazjan. Rzymskie Furie”. Jest to siódma część powieści opowiadającej o Wespazjanie; tym razem bohater udaje się do Armenii, gdzie musi bronić interesów Rzymu. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Wespazjan. Rzymskie Furie_minimalka

KONKURS: Podróż po Cesarstwie Rzymskim

Do wygrania 4 egzemplarze książki Imperium. Podróż po Cesarstwie Rzymskim śladem jednej monety. Autor zabiera czytelników w wyimaginowaną podróż po Cesarstwie Rzymskim w okresie jego największej potęgi i rozwoju terytorialnego, za panowania cesarza Trajana. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Imperium. Podróż po Cesarstwie Rzymskim śladem jednej monety autorstwa Alberto Angela

KONKURS: Maria Magdalena

Do wygrania 3 egzemplarze książki Maria Magdalena. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Maria Magdalena, autorstwa Ewy Kassali

KONKURS: Kaligula

Do wygrania 3 egzemplarze książki Kaligula. Wyznania szaleńca. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Kaligula. Wyznania szaleńca

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów