Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Jeśli znajdziesz błąd ortograficzny lub merytoryczny, powiadom mnie, zaznaczając tekst i naciskając Ctrl + Enter.

Konkursy

KONKURS: The Romans Pop-up

Do wygrania 3 egzemplarze książki „The Romans Pop-up”. Pozycja angielskojęzyczna opowiada o sztuce tworzenia mozaik rzymskich oraz pozwala samemu spróbować się w roli antycznego fachowca. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

The Romans Pop up

KONKURS: Geometric Patterns from Roman Mosaics

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Geometric Patterns from Roman Mosaics”. Pozycja angielskojęzyczna opowiada o sztuce tworzenia mozaik rzymskich oraz pozwala samemu spróbować się w roli antycznego fachowca. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Geometric Patterns from Roman Mosaics

KONKURS: Semiramida

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Semiramida”. Pozycja opowiada losy Semiramidy – słynnej królowej Babilonii. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Semiramida

KONKURS: Komplet „Krwawy las”, „Oblężenie” i „Legion”

Do wygrania 3 komplety powieści „Krwawy las”, „Oblężenie” i „Legion”. Trylogia opowiada losy legionistów rzymskich na początku I wieku n.e., którzy walczą w Germanii. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Komplet Krwawy las, Oblężenie i Legion

KONKURS: Widmo Mahometa, cień Samuela

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Widmo Mahometa, cień Samuela. Cesarstwo bizantyńskie w relacji z przedstawicielami innych religii i kultur (VII–XV w.)”. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Widmo Mahometa, cień Samuela

KONKURS: Starożytny Rzym. Od Romulusa do Justyniana

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Starożytny Rzym. Od Romulusa do Justyniana”. Pozycja opowiada historię o tym, jak mała, słaba osada stała się potęgą rządzącą światem śródziemnomorskim. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Starożytny Rzym. Od Romulusa do Justyniana

KONKURS: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

Do wygrania jest 8 ciekawych książek z oferty Wydawnictwa Naukowego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Książki są nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

„Roma aeterna”. Rzymska mitologia urbanistyczna

KONKURS: Boni et mali milites romani

Do wygrania 5 egzemplarzy książki „Boni et mali milites romani. Relacje między żołnierzami wojsk rzymskich w okresie wczesnego cesarstwa”, autorstwa prof. Ireneusza Łucia. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Boni et mali milites romani

KONKURS: Wespazjan. Święty ogień Rzymu

Do wygrania 4 egzemplarze powieści historycznej „Wespazjan. Święty ogień Rzymu”. Jest to ósma część powieści opowiadającej o Wespazjanie; tym razem bohater zostaje namiestnikiem w Afryce. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Święty ogień Rzymu. Wespazjan. Tom 8

Raport o błędzie

Poniższy tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów