Dotacje

Aby zaprezentować stronę IMPERIUM ROMANUM w obecnej formie, musiałem poświęcić na jej rozwój wiele lat wytężonej pracy. Wiedza na temat historii Rzymu jest ogromna i niezwykle szeroka. Internet jest bardzo ubogi w informacje o tym antycznym państwie, co staram się zmienić poprzez tę witrynę. Dzięki niej wiele osób może z łatwością odnaleźć wiele ważnych informacji oraz zaspokoić ciekawość. Stronę odwiedzają zarówno najmłodsi goście, jak i dojrzali wiekiem.

Strona od początków swojej działalności nakierowana jest na jeden główny cel: zebrać jak najwięcej informacji o antycznym Rzymie w jednym miejscu i do tego bezpłatnie!

Wielokrotnie na podstawie umieszczonych tu artykułów uczniowie uczyli się do klasówki, studenci zdawali egzaminy, a osoby zafascynowane historią zaspokajały swoją ciekawość. Takie dokładnie było założenie. Pomagać innym i ułatwiać im dostęp do informacji. Obecnie wiele materiałów o antycznym Rzymie jest porozrzucanych w różnych publikacjach, niedokładnie (lub zbyt skomplikowanie) wytłumaczone lub po prostu niedostępnych z racji bariery językowej. Staram się poprzez swoją pracę niwelować te granice i pozwolić innym na poszerzanie swojej wiedzy.

Jeśli masz możliwość finansowego wsparcia dalszego rozwoju IMPERIUM ROMANUM – choćby najmniejszą kwotą – będę bardzo zobowiązany. Poniżej dla wygody cztery możliwe formy płatności.

(Wspieraj regularnym kwotami, za które mogę się odwzajemnić)

 

(Przelew bankowy na konto, skontaktuj się poprzez formularz)

(Przelewy bankowe, na poczcie lub w sieci Żabka)

 

This page contains a form, you can see it here

(Przelewy zagraniczne, płatność kartą)

Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi realizować dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz opłacać serwer. Dziękuję za wszystkie dobrowolne wpłaty!

Zobacz listę Mecenasów IMPERIUM ROMANUM

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego finansowego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się dalej rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Co nowego w świecie antycznych Rzymian?

Praktycznie co chwilę pojawiają się nowe informacje o nowych odkryciach i ciekawostkach o antycznym Rzymie. Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!

Portal IMPERIUM ROMANUM istnieje od 2004 roku i przez ten czas udało mi się zgromadzić mnóstwo materiałów na temat starożytnego Rzymu. Stronę wielokrotnie przerabiałem graficznie, aby maksymalnie dopasować nawigację do potrzeb internautów. Myślę, że udało mi się to w końcu osiągnąć. Od samych początków, na stronie głównej, znajdowała się moja własna myśl – według mnie znakomita: Na chwałę Cezara i Ludu Rzymskiego pójdź drogą zwycięstwa, drogą wielkiego Imperium! I to nią się kieruję przy tworzeniu strony.

Skontaktuj się z autorem strony | #imperiumromanum