Ta strona nie może być wyświetlana w ramkach

Przejdź do strony

Dotacje


Aby zaprezentować stronę IMPERIUM ROMANUM w obecnej formie, musiałem poświęcić na jej rozwój wiele lat wytężonej pracy. Wiedza na temat historii Rzymu jest ogromna i niezwykle szeroka. Internet jest bardzo ubogi w informacje o tym antycznym państwie, co staram się zmieniać poprzez witrynę. Dzięki niej wiele osób może z łatwością odnaleźć ważne informacje oraz zaspokoić swoją ciekawość.

Strona od początków swojej działalności nakierowana jest na jeden główny cel: zebrać jak najwięcej informacji o antycznym Rzymie w jednym miejscu i promować w Internecie. Wielokrotnie na podstawie umieszczonych tu artykułów uczniowie uczyli się do klasówki, studenci zdawali egzaminy, a osoby zafascynowane historią zaspokajały swoją ciekawość. Obecnie wiele materiałów o antycznym Rzymie jest porozrzucanych w różnych publikacjach, niedokładnie (lub zbyt skomplikowanie) wytłumaczone lub po prostu niedostępnych z racji bariery językowej. Staram się poprzez swoją pracę niwelować te granice i pozwolić innym na poszerzanie swojej wiedzy.

W tej chwili opłaty serwera, domeny, prac optymalizacyjnych i deweloperskich oraz proces tworzenia wersji angielskojęzycznej wymagają dużego wkładu finansowego z mojej strony. Jeżeli więc masz Czytelniku możliwość finansowego wsparcia dalszego rozwoju IMPERIUM ROMANUM – choćby najmniejszą kwotą – będę bardzo zobowiązany. W zamian obiecuję, że nie zaprzestanę swojej pracy i dalej będę szerzył wiedzę o antycznym Rzymie w Internecie.

Poniżej dla wygody pięć możliwych form płatności.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM przelewem na konto, skontaktuj się poprzez maila

(Przelew bankowy na konto. Numer konta udostępnię w odpowiedzi na maila)

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM przez Dotpay

(Przelew poprzez Dotpay)

 


Wesprzyj poprzez PayPal

(Przelew poprzez PayPal, proszę kliknąć lewą grafikę)

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM na Patronite

(Wsparcie poprzez regularne kwoty w Patronite)

 

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM na Patreon

(Wsparcie poprzez regularne kwoty w Patreon, dla osób z zagranicy)

 

Dziękuję za wszystkie dobrowolne wpłaty!

Jakub Jasiński

Zobacz listę Mecenasów IMPERIUM ROMANUM

IMPERIUM ROMANUM potrzebuje Twojego finansowego wsparcia!

Aby portal mógł istnieć i się dalej rozwijać potrzebne jest finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze kwoty pozwolą mi opłacić dalsze poprawki, ulepszenia na stronie oraz serwer. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Co nowego w świecie antycznych Rzymian?

Praktycznie co chwilę pojawiają się nowe informacje o nowych odkryciach i ciekawostkach o antycznym Rzymie. Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!