Dotacje


Dziękuję za wszystkie dobrowolne wpłaty!
Na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa - Na tych samych warunkach 3.0.

Aby zaprezentować stronę IMPERIUM ROMANUM w obecnej formie, musiałem poświęcić na jej rozwój wiele lat wytężonej pracy. Wiedza na temat historii Rzymu jest ogromna i niezwykle szeroka. Internet jest bardzo ubogi w informacje o tym antycznym państwie, co staram się zmienić poprzez tę witrynę. Dzięki niej wiele osób może z łatwością odnaleźć wiele ważnych informacji oraz zaspokoić ciekawość. Stronę odwiedzają zarówno najmłodsi goście, jak i dojrzali wiekiem.

Strona od początków swojej działalności nakierowana jest na jeden główny cel: zebrać jak najwięcej informacji o antycznym Rzymie w jednym miejscu i do tego bezpłatnie!

Wielokrotnie na podstawie umieszczonych tu artykułów uczniowie uczyli się do klasówki, studenci zdawali egzaminy, a osoby zafascynowane historią zaspokajały swoją ciekawość. Takie dokładnie było założenie. Pomagać innym i ułatwiać im dostęp do informacji. Obecnie wiele materiałów o antycznym Rzymie jest porozrzucanych w różnych publikacjach, niedokładnie (lub zbyt skomplikowanie) wytłumaczone lub po prostu niedostępnych z racji bariery językowej. Staram się poprzez swoją pracę niwelować te granice i pozwolić innym na poszerzanie swojej wiedzy.

Z tego też względu będę wdzięczny za jakiekolwiek wpłaty pieniężne, które będą dowodem na to, że to co robię ma naprawdę sens.

Wpłacam darowiznę

Jeśli masz możliwość finansowego wsparcia dalszego rozwoju IMPERIUM ROMANUM – choćby najmniejszą kwotą – będę bardzo zobowiązany. Poniżej dla wygody trzy możliwe formy płatności:

Dziękuję za wszystkie dobrowolne wpłaty!

Zostań Patronem IMPERIUM ROMANUM!

Jeżeli masz chęć wsparcia największego polskiego portalu o antycznym Rzymie w jego dalszym rozwoju, zachęcam do objęcia IMPERIUM ROMANUM patronatem. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Co nowego w świecie antycznych Rzymian?

Praktycznie co chwilę pojawiają się nowe informacje o nowych odkryciach i ciekawostkach o antycznym Rzymie. Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!