Dotacje


Dziękuję za wszystkie dobrowolne wpłaty!
Na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa - Na tych samych warunkach 3.0.

Aby zaprezentować stronę IMPERIUM ROMANUM w obecnej, tak chętnie czytanej i chwalonej formie, musiałem poświęcić na jej rozwój wiele lat wytężonej pracy. Wiedza na temat historii Rzymu jest ogromna i niezwykle szeroka. Internet jest bardzo ubogi w informacje o tym antycznym państwie, co staram się zmienić poprzez tę witrynę. Dzięki niej wiele osób może z łatwością odnaleźć wiele ważnych informacji oraz zaspokoić ciekawość. Stronę odwiedzają zarówno najmłodsi goście, jak i dojrzali wiekiem.

Strona od początków swojej działalności nakierowana jest na jeden główny cel: zebrać jak najwięcej informacji o antycznym Rzymie w jednym miejscu i do tego za darmo! Mnóstwo osób gratuluje mi przedsięwzięcia. Wielokrotnie na podstawie umieszczonych tu artykułów uczniowie uczyli się do klasówki, studenci zdawali egzaminy, a osoby zafascynowane historią zaspokajały swoją ciekawość. Takie dokładnie było założenie. Pomagać innym i ułatwiać im dostęp do informacji. Obecnie wiele materiałów o Rzymie jest porozrzucanych w różnych publikacjach, niedokładnie (lub zbyt skomplikowanie) wytłumaczone lub po prostu niedostępne z racji bariery językowej. Staram się poprzez swoją pracę niwelować te granice i pozwolić innym na poszerzanie swojej wiedzy.

Wpłacam darowiznę

Jeśli masz możliwość finansowego wsparcia dalszego rozwoju IMPERIUM ROMANUM – choćby najmniejszą kwotą – będę bardzo zobowiązany. Poniżej dla wygody trzy możliwe formy płatności:

Dziękuję za wszystkie dobrowolne wpłaty!

Zanim zapłacisz…
Dostęp do wszystkich materiałów tego serwisu jest bezpłatny. Wpłacenie dotacji jest dobrowolne i nie stanowi opłaty za dodatkowe usługi ani produkty.

Zostań Patronem IMPERIUM ROMANUM!

Jeżeli masz chęć wsparcia największego polskiego portalu o antycznym Rzymie w jego dalszym rozwoju, zachęcam do objęcia IMPERIUM ROMANUM patronatem. Wierzę w to, że będę mógł liczyć na szersze wsparcie, które pozwoli mi jeszcze bardziej poświęcić się mojej pracy i pasji, maksymalnie usprawniać stronę oraz ukazywać świat antycznych Rzymian w interesującej formie.

Wesprzyj IMPERIUM ROMANUM!

Co nowego w świecie antycznych Rzymian?

Praktycznie co chwilę pojawiają się nowe informacje o nowych odkryciach i ciekawostkach o antycznym Rzymie. Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami zapisz się do newslettera.

Zapisz się do newslettera!